Ingyenes szállítás 7000 Ft felett!

karrier-header

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb kozmetikai vállalata, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme, mert hisz benne, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Több évtizedes története során folyamatosan a kozmetikai ipar úttörője:
- évszázadok tapasztalatával készült, a Föld legtávolabbi sarkaiból érkező különleges növényi hatóanyagokat alkalmaz
- sosem használt termékeiben kőolajszármazékokat
- kitartóan küzd a kozmetikai célú állatkísérletek ellen
- már akkor méltányos árakon folytatott Közösségi (Fair Trade) Kereskedelmet, amikor még nagyon kevesen

Amit megtalálsz nálunk:
- Dinamikus, inspiráló környezet
- Kiváló csapat, jó hangulat
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
- Előrelépési lehetőség
- Hosszútávú, korrekt munkahely

Aktuális állásajánlataink:

ÜZLETVEZETŐT keresünk pécsi üzletünkbe!

Az Üzletvezető feladata a területi vezető irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés, értékesítés.

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, illetve ha:

 sikerrel irányítottál és motiváltál már bolti eladókat
 üzletvezetői vagy Helyettes üzletvezetői pozícióban szereztél már tapasztalatot
 könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
• mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod, miközben hatékonyan motiválod őket
• társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

Előnyt jelent:
• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• egyéb nyelvismeret

Amit megtalálasz nálunk:
• Dinamikus, inspiráló környezet
• Kiváló csapat, jó hangulat
• Korrekt munkahely
• Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT keresünk pécsi üzletünkbe!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, valamint

 mindig úgy mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek;
 tenni akarással, precízen dolgozol;
 könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat;
• vidám, dinamikus, udvarias és fáradhatatlan vagy;
• szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelmről;
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben.

• angol nyelvismeret

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a meghirdetett pozícióra, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre!

Ne felejtsd el jelezni, hogy melyik pozícióra pályázol, illetve az eladó-szépségtanácsadói pozíció esetén a vállalt óraszámot!

Kérdésed van?