Ingyenes szállítás 12000 Ft felett!

karrier-header

A The Body Shop bolygónk legkülönlegesebb kozmetikai vállalata, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével.

Több évtizedes története során folyamatosan a kozmetikai ipar úttörője:
- évszázadok tapasztalatával készült, a Föld legtávolabbi sarkaiból érkező különleges növényi hatóanyagokat alkalmaz
- sosem használt termékeiben kőolajszármazékokat
- kitartóan küzd a kozmetikai célú állatkísérletek ellen
- már akkor méltányos árakon folytatott Közösségi (Fair Trade) Kereskedelmet, amikor még nagyon kevesen

Amit megtalálsz nálunk:
- Dinamikus, inspiráló környezet
- Kiváló csapat, jó hangulat
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
- Előrelépési lehetőség
- Hosszútávú, korrekt munkahely

Aktuális állásajánlataink:

ÜZLETVEZETŐT és ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST keresünk!

Az Üzletvezető feladata az Területi vezető irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, bolti műszakbeosztás elkészítése, készlet fogyás és anyagfogyás figyelemmel kísérése, készlet vételezés. Az Üzletvezető végzi az új Eladó munkatársak pénztár, termék és egyéb működéshez szükséges ismeretek oktatását is.

 sikerrel irányítottál és motiváltál már több éven keresztül bolti eladókat;
 könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat;
 mindig mosolyogsz a vásárlókra, miközben az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod;
• oktattál már eladókat;
• könnyedén társalogsz angolul a vásárlókkal és egy angol üzletvezetői meetingen is megállod a helyedet;
• írtál már munkaidő beosztást;
• akkor sem jössz zavarba, ha egyszerre sok vásárlóval találod magad szemben és közben még az eladókat is irányítanod kell;
• nem csak könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat, de tovább is tudod adni azokat;
• tenni akarással, precízen dolgozol;
• sugárzik belőled az optimizmus, a kedvesség és az őszinteség;
• vidám, dinamikus, udvarias és fáradhatatlan vagy;
• fontos neked a bolygónk sorsa, az emberi önbecsülés és az elesettek támogatása;
• a testvaj szóról nem egy finom vacsora jut az eszedbe;
• és úgy érzed, örömmel dolgoznál üzletünkben;

küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a hr@thebodyshop.hu email címre

Előnyt jelent:
• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• Üzletvezetői vagy Helyettes üzletvezetői pozícióban szerzett tapasztalat
• egyéb nyelvismeret

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT keresünk

Karácsonyi időszakra, november hónaptól, teljes- és részmunkaidőben is!

Jelentkezz ha szeretnél egy lelkes elkötelezett pörgős csapatban dolgozni, valamint

 mindig úgy mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek;
 tenni akarással, precízen dolgozol;
 könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat;
• szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelmről;
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben;

• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• nyelvismeret

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a meghirdetett pozícióra, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre!

Ne felejtsd el jelezni melyik pozícióra pályázol, illetve az eladó-szépségtanácsadói pozíció esetén a vállalt óraszámot!

Kérdésed van?