Ingyenes kiszállítás 12000 Ft felett

Karrier - The Body Shop

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT KERESÜNK A BUDAPESTI THE BODY SHOP ÜZLETEINKBE!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, valamint:

• tenni akarással, precízen dolgozol
• vidám, dinamikus, udvarias vagy
• könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
• szívesen tanulsz új dolgokat
szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelemről
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben

Előnyt jelent:

• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• angol nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

• dinamikus, inspiráló környezet
• kiváló csapat, jó hangulat
• korrekt munkahely
• folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
• jutalék, cafetéria, termékkeret és munkatársi kedvezmények
• rugalmas munkarend: heti 40, 30 vagy akár 20 órában is dolgozhatsz nálunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre! (Ne felejtsd el jelezni, hogy melyik pozícióra és melyik városba jelentkezel, és hogy hány órában tudnál dolgozni!)

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓ kisegítőket keresünk üzleteinkbe a karácsonyi időszakra (október 15-től kezdődően) teljes- és részmunkaidőben is!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni az év egyik leginspirálóbb időszakában!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

• értékesítés támogatása
• ajándékcsomagok összeállítása
• csomagolás, címkézés
• árufeltöltés

• rugalmas munkarend: heti 40, 30, 20 vagy akár kevesebb óraszámban is dolgozhatsz

Ha szeretnél plusz pénzt keresni a karácsonyi időszakban, és mindeközben még jól is szeretnéd érezni magad, illetve szívesen tanulnál többet a kozmetikumokról, sminkekről és a kereskedelemről, nálunk a helyed!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre “szépségtanácsadó kisegítő” tárgymezővel. Ne felejtsd el jelezni azt sem, hogy hány órában és melyik városban szeretnél nálunk dolgozni!

CONTENT MARKETING MANAGERT KERESÜNK

A The Body Shop magyarországi csapatába keressük a marketing kommunikációban több éves tapasztalattal rendelkező új kollégánkat!

Téged keresünk, ha:

• több éves tapasztalattal rendelkezel a marketing kommunikáció és a tartalommarketing területén
• kreatívan fogalmazol, gazdag a szókincsed, jó a helyesírási készséged
•szeretsz és tudsz is írni olyan tartalmakat, mint SEO cikkek, hírlevelek, landing oldalak, kreatív hirdetések, blog tartalmak, magazin cikkek
• nem okoz problémát angol nyelvű szövegek rendszeres fordítása (élő beszédben és írásban is minimum középfokon használod az angolt)
• megbízható, pontos és precíz vagy
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
• kiváló szervezőkészséged van
• önálló, határozott, rugalmas, barátságos, lelkes, kreatív és együttműködő vagy

Előnyt jelent, ha:

• ismered és szereted a márkát, használsz The Body Shop termékeket
• szenvedélyes vagy a márka elveivel kapcsolatban (állatkísérletek elleni küzdelem, méltányos kereskedelem, a bolygó védelme, fenntarthatóság)
• jártas vagy keresőoptimalizálásban
• tudsz html-ben szerkeszteni

A feladataid közé tartozna:

• márka kommunikációs stratégiájának megtervezése, kivitelezése a marketing stratégia alapján
• a marketing kommunikáció és a termékek kommunikációjának összehangolása a márka elveivel
• CSR kampányok beépítése a kommunikációs stratégiába
• piackutatás, vásárlói szokások megismerése, trendek követése és beépítése a kommunikációba
• online kommunikációs anyagok megtervezése, kivitelezése
• hírlevelek, landing oldalak, termékleírások, webáruház bannerek, menü/kategória felépítés megtervezése és kivitelezése
• weboldal tartalmi fejlesztése, ellenőrzése
• blog stratégia tervezése, szövegezése
• kreatív hirdetések megtervezése, szövegezése
• PR és blogger stratégia kialakításában részvétel, összehangolása a kommunikációs stratégiával, PR cikkek írása
• magazinok tartalmi megtervezése, szövegírás

Amit mi nyújtunk:

• egy szenvedélyes, a márka és a termékek iránt lelkes csapat
• pozitív, kedves, egymást támogató légkör
•kreatív kihívások és a változatos feladatok
• folyamatos szakmai fejlődés
• rendszeres visszajelzés
• hosszú távú munkalehetőség
• évenkénti londoni kommunikációs konferencián való részvétel

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, hogy önéletrajzodat és bérignyed küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre. Örömmel vesszük, ha írsz néhány sort arról, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Amennyiben szívesen dolgoznál csapatunkban, de az aktuális állásajánlataink nem neked szólnak, küldd el önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu címre és írd meg nekünk, hogy milyen terület érdekelne! Ha lesz számodra testhezálló nyitott pozíciónk, keresni fogunk!

Kérdésed van?