Ingyenes szállítás 12000 Ft felett!

Karrier - The Body Shop

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

KREATÍV SZÖVEGÍRÓT KERESÜNK

A The Body Shop magyarországi csapatába keresünk a marketing kommunikáció iránt érdeklődő, elsősorban kreatív írásban tehetséges szövegírót. A márka termékeinek bemutatása és elveinek ismertetése is kiemelt szerepet kap a kommunikációban, ami egy különleges kreatív kihívás lehet a mindennapokban.

Téged keresünk, ha:

• szeretsz és tudsz is írni
• érdekel a marketing kommunikáció, esetleg tapasztalatod is van benne
• kreatívan fogalmazol, gazdag a szókincsed, jó a helyesírási készséged
• gyorsan tanulsz, ha fogalmazásról és kommunikációs stílusról van szó
• nem okoz problémát angol nyelvű szövegek rendszeres fordítása
• megbízható, pontos és precíz vagy
• jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged, rugalmas, kedves és együttműködő vagy

Előnyt jelent, ha:

• ismered és szereted a márkát és a termékeket
• szenvedélyes vagy a márka elvei iránt
• van újságírói, szövegírói tapasztalatod
• jártas vagy keresőoptimalizálásban
• alapszinten tudsz html-ben szerkeszteni
• beszédben is felsőfokon használod az angolt

Minket keresel, ha:

• részmunkaidőben, heti 20 órában, rugalmasan szeretnél dolgozni (például egyetem mellett)
• egy szenvedélyes, a márka és a termékek iránt lelkes csapat tagja szeretnél lenni
• pozitív, kedves, egymást támogató légkörben szeretnél dolgozni
• szereted a kreatív kihívásokat és a változatos feladatokat
• szeretnéd fejleszteni a képességeidet
• fontos számodra a pozitív visszajelzés
• hosszútávra, határozatlan időre keresel munkát

A feladataid közé tartozna:

• kreatív szövegírás
• termékleírások javítása
• szövegek korrektúrázása
• képek, anyagok gyűjtése
• szövegek fordítása angolról magyarra
• közös kreatív ötletelés

JELENTKEZÉS: hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Kreatív szövegírói állásra jelentkezés” tárgymezővel

• önéletrajzzal
• angol nyelvű motivációs levéllel
• 2000 karakteres cikkel “Tavaszi testápolási rutin” címmel.
(The Body Shop termékekkel, a márka értékeinek beépítésével.)

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT keresünk budapesti, szegedi és debreceni üzletünkbe!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, valamint

• mindig úgy mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek;
• tenni akarással, precízen dolgozol;
• könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat;
• vidám, dinamikus, udvarias és fáradhatatlan vagy;
• szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelmről;
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben.

Előnyt jelent:

• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• angol nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

• Dinamikus, inspiráló környezet
• Kiváló csapat, jó hangulat
• Korrekt munkahely
• Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek

ÜZLETVEZETŐT keresünk hamarosan nyíló szegedi üzletünkbe!

Az Üzletvezető feladata az Area Manager irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés.

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, illetve ha:

• szereztél már tapasztalatot üzletvezető vagy üzletvezető helyettesi pozícióban
• sikerrel irányítottál és motiváltál már eladókat
• könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
• mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod
• társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

• mély elkötelezettség a cég értékei mellett
• egyéb nyelvismeret

• dinamikus, inspiráló környezet
• összetartó csapat, jó hangulat
• folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
• határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség egy korrekt munkahelyen
• megbecsüljük a munkád
• alapbéren felül Cafetériát és havi termékkeretet is biztosítunk

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a meghirdetett pozícióra, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre!

Ne felejtsd el jelezni, hogy melyik pozícióra pályázol, melyik városban, illetve az eladó-szépségtanácsadói pozíció esetén a vállalt óraszámot!

Kérdésed van?