Ingyenes szállítás 12000 Ft felett!

karrier-header

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb kozmetikai vállalata, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme, mert hisz benne, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Több évtizedes története során folyamatosan a kozmetikai ipar úttörője:
- évszázadok tapasztalatával készült, a Föld legtávolabbi sarkaiból érkező különleges növényi hatóanyagokat alkalmaz
- sosem használt termékeiben kőolajszármazékokat
- kitartóan küzd a kozmetikai célú állatkísérletek ellen
- már akkor méltányos árakon folytatott Közösségi (Fair Trade) Kereskedelmet, amikor még nagyon kevesen

Amit megtalálsz nálunk:
- Dinamikus, inspiráló környezet
- Kiváló csapat, jó hangulat
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
- Előrelépési lehetőség
- Hosszútávú, korrekt munkahely

Aktuális állásajánlataink:

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT keresünk budapesti üzleteinkbe!

Karácsonyi időszakra, október 15-től kezdődően! Teljes- és részmunkaidőben is!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni az év egyik leginspirálóbb időszakában, valamint

 mindig úgy mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek;
 tenni akarással, precízen dolgozol;
 könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat;
• vidám, dinamikus, udvarias és fáradhatatlan vagy;
• szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelmről;
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben.

Előnyt jelent:
• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• angol nyelvismeret

Amit megtalálasz nálunk:
• Dinamikus, inspiráló környezet
• Kiváló csapat, jó hangulat
• Korrekt munkahely
• Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a meghirdetett pozícióra, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre!

Ne felejtsd el jelezni, hogy melyik pozícióra pályázol, illetve az eladó-szépségtanácsadói pozíció esetén a vállalt óraszámot!

Kérdésed van?