Ingyenes szállítás 12000 Ft felett!

Karrier - The Body Shop

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Webshop áruösszekészítő

Bővülő budapesti csapatunkba keressük most Webshop áruösszekészítő pozícióba új kollégánkat! Jelentkezz, ha szeretnél egy támogató csapatban dolgozni a világ legillatosabb munkahelyén!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

• beérkező áru kezelése - átvétel, raktározás, csomagolás
• bejövő rendelések összeállítása, adminisztrációja, számlázása
• telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel és szállító partnereinkkel

Téged várunk a csapatba, ha …

• minimum középfokú végzettséggel és alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel
• precíz, pontos és türelmes vagy
• csapatban és önállóan is megállod a helyed
• jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
• rugalmas, kedves és együttműködő vagy

Amire nálunk számíthatsz:

• családias légkörben, egymást támogató csapatban dolgozhatsz
• határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy korrekt munkahelyen
• alapbéren felül Cafetériát és havi termékkeretet is biztosítunk

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat e-mailben nekünk a hr@thebodyshop.hu címre és írj pár sort arról, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni! (A tárgyban tüntesd fel, hogy melyik pozíciónkat pályázod meg!)

The Body Shop - Store Manager

We are looking for a new Store Manager for our new store opening soon in Slovakia (Aupark, Bratislava).

The tasks of the Store Manager (supported by the Area Manager) include sales activity combined with professional advisory, coordination of shop assistants, preparation of working schedules, reporting and managing the stock. Our Store Managers need to be inspirational leaders with enthusiasm for our brand and believe in the way we do business. We’re looking for loyal people who can manage the store and the team to deliver retail excellence, strong sales results and engaging customer experience.

KEY RESPONSIBILITIES:

• To drive the business to achieve and exceed individual and store sales targets
• Hire, train, develop and supervise the team
• Provide staff with feedback, coaching
• Coordinate staffing schedules
• Daily check of the stock
• Reporting towards the Management

WHOM WE’RE LOOKING FOR:

• The position requires a minimum of 2-3 years retail management experience
• Demonstrated success in driving sales by leading and motivating a team
• Good communications skills in English and native Slovakian (Hungarian is an advantage)

WHAT WE OFFER:

• Work in an international, dynamic team
• Intensive professional development in a friendly atmosphere
• Various kinds of trainings
• Stable workplace which offers long time employment

HOW TO APPLY:

Please send your English CV and a motivation letter to hr@thebodyshop.hu.

ÜZLETVEZETŐT KERESÜNK DEBRECENI ÜZLETÜNKBE

Az Üzletvezető feladata az Area Manager irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés.

Téged várunk a csapatba, ha:

• szereztél már tapasztalatot üzletvezető vagy üzletvezető helyettesi pozícióban
• sikerrel irányítottál és motiváltál már eladókat
• könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
• mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod
• társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

Előnyt jelent:

• a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
• mély elkötelezettség a cég értékei mellett
• egyéb nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

• dinamikus, inspiráló környezet
• összetartó csapat, jó hangulat
• folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
• határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség egy korrekt munkahelyen
• megbecsüljük a munkád

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓKAT keresünk budapesti üzletünkbe!

Jelentkezz, ha szeretnél egy lelkes, elkötelezett és pörgős csapatban dolgozni, valamint

• mindig úgy mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek;
• tenni akarással, precízen dolgozol;
• könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat;
• vidám, dinamikus, udvarias és fáradhatatlan vagy;
• szeretnél többet tudni a kozmetikumokról, sminkekről és kereskedelmről;
• és úgy érzed örömmel dolgoznál üzleteinkben.

• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• angol nyelvismeret

• Dinamikus, inspiráló környezet
• Kiváló csapat, jó hangulat
• Korrekt munkahely
• Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a meghirdetett pozícióra, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk e-mailben a hr@thebodyshop.hu címre!

Ne felejtsd el jelezni, hogy melyik pozícióra pályázol, melyik városban, illetve az eladó-szépségtanácsadói pozíció esetén a vállalt óraszámot!

Kérdésed van?