Barion Pixel
ILDI-SANYI_3

"Look good, Do good, Feel good"

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk. És büszkék vagyunk arra, hogy ezt nemcsak mi magunk gondoljuk így, hanem "igazolásunk" is van róla, hiszen 2019-ben és 2022-ben is elnyertük a Szerethető Munkahely címet.

a_1

GRAFIKUST KERESÜNK

Teljes munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület & Home Office

Főbb feladatok:

On- és offline grafikai anyagok tervezése, szerkesztése, kivitelezése:

Az anyacég központi grafikai anyagainak országspecifikus adaptációja

Webdesign feladatok: bannerek, landing oldalak, egyszerűbb microsite-ok designja

Online hirdetések, kampány kreatívok, közösségi média grafikai tartalmak

Nyomdakész grafikai anyagok: bolti visual merchandising, egyéb event anyagok (szórólap, rollup, molinó stb.)

Videós tartalmak készítése, vágása, feltöltése

Kapcsolattartás nyomdákkal az ajánlatkéréstől a kiszállításig

Grafikai anyagok koordinációja a boltokkal

A márka teljes körű vizuális gondozása, brand guide követése, követésének felügyelete

Grafikai projektek kivitelezése és fejlesztése (trend követés)

Projekt szemlélet: folyamatos kapcsolattartás a csapat tagjaival az egyes projektek megvalósítása során

Elvárások:

Középfokú/felsőfokú intézményben szerzett szakirányú végzettség

Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Adobe programok magas szintű ismerete és gyakorlati alkalmazása

Proaktivitás, terhelhetőség, rugalmasság

Önálló, precíz, alapos, kreativitás

Jó kommunikációs készség, együttműködés, csapatmunka

Szakmai elhivatottság

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete

mély elkötelezettség a cég értékei mellett

egyéb aktív nyelvismeret

Csatlakozz hozzánk ha:

egy szenvedélyes, a márka és a termékek iránt lelkes csapat tagja szeretnél lenni egy korrekt, stabil munkahelyen

pozitív, kedves, egymást támogató légkörben szeretnél dolgozni

kedveled a sokszínű feladatokat

változatos tréningekkel szeretnéd fejleszteni a képességeidet

hosszútávra, határozatlan időre keresel munkát

versenyképes fizetést szeretnél, melyet jutalékkal, cafeteriával, termékkerettel és kedvezményes vásárlási lehetőséggel is kiegészítünk

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Grafikus állás" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!

MEGMUTATJUK MILYEN NÁLUNK DOLGOZNI

NÉZD MEG, MIT ÜZEN NEKED A TRAINING MANAGER

MEGTALÁLSZ MINKET TIKTOKON IS!

ILI_2

Kérdésed van?

Írj nekünk: hr@thebodyshop.hu

"Türelem az, amikor megengedjük valakinek, hogy ne legyen tökéletes." - Gary Chapman -