Barion Pixel
ILDI-SANYI_3

"Look good, Do good, Feel good"

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk. És büszkék vagyunk arra, hogy ezt nemcsak mi magunk gondoljuk így, hanem "igazolásunk" is van róla, hiszen 2019-ben és 2022-ben is elnyertük a Szerethető Munkahely címet.

a_1

ÜZLETVEZETŐT KERESÜNK

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Westend Bevásárlóközpont, Budapest

Főbb feladatok, munkák:

Az Üzletvezető feladata a területi vezető irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés, értékesítés.

Jelentkezz, ha:

- sikerrel irányítottál és motiváltál már bolti eladókat
- üzletvezetői vagy helyettes üzletvezetői pozícióban szereztél már tapasztalatot
- könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
- mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod, miközben hatékonyan motiválod őket
- társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

Előnyt jelent:

-  a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
-  egyéb nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

Dinamikus, inspiráló környezet
Kiváló csapat, jó hangulat
Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
Előrelépési lehetőség
Hosszútávú, korrekt munkahely

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és fényképes önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Üzletvezető Westend" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!

a_1

ELADÓ-SZÉPSÉGTANÁCSADÓT KERESÜNK

Teljes munkaidős, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Árkád, Budapest

- mindig mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek
- könnyedén teljesíted a boltod számára kijelölt eladási célokat
- tenni akarással, precízen dolgozol
- könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat
- vidám, udvarias, dinamikus és fáradhatatlan vagy
- szeretnél többet megtudni a kozmetikumokról, sminkekről
- könnyedén társalogsz angolul a vásárlókkal
- rendelkezel szakmai tapasztalattal
- közel állnak hozzád a The Body Shop által vallott értékek és célok

- a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
- elkötelezettség a márka értékei mellett
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- egyéb nyelvismeret

- Dinamikus, inspiráló környezet
- Kiváló csapat, jó hangulat
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
- Előrelépési lehetőség
- Hosszútávú, korrekt munkahely

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és fényképes önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Eladó-szépségtanácsadó [Üzlet neve]" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!

MEGMUTATJUK MILYEN NÁLUNK DOLGOZNI

NÉZD MEG, MIT ÜZEN NEKED A TRAINING MANAGER

MEGTALÁLSZ MINKET TIKTOKON IS!

ILI_2

Kérdésed van?

Írj nekünk: hr@thebodyshop.hu

"Türelem az, amikor megengedjük valakinek, hogy ne legyen tökéletes." - Gary Chapman -